Starostwo Powiatowe w Skarżysku-Kamiennej chroni Państwa dane osobowe

Przetwarzanie danych osobowych

Każdy klient załatwiający sprawę w naszym starostwie podaje nam swoje dane osobowe. Ich administratorem jest starosta skarżyski. Państwa dane wykorzystujemy tylko i wyłącznie w celach, które wynikają z przepisów prawa, zawartej z Państwem umowy lub wyrażonej  zgody.

Bezpieczeństwo danych osobowych

Dbamy o bezpieczeństwo Państwa danych. Znamy wszystkie zasady ich przestrzegania i stosujemy je na co dzień. Zawsze szanujemy Państwa prywatność.

Prawa w zakresie ochrony danych

Poinformujemy Państwa o każdej sytuacji, która mogłaby naruszać Państwa prawa i wolności. Jeśli doszłoby do takiej sytuacji szybko się nią zajmiemy, aby jeszcze lepiej chronić Państwa dane. Gdyby te działania były niewystarczające możecie zawsze złożyć Państwo skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Jesteśmy dla naszych klientów

Jeśli potrzebujecie Państwo więcej informacji o ochronie Państwa danych osobowych w naszym starostwie, prosimy o kontakt z inspektorem ochrony danych Ryszardem Chałą - e-mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście (ul. Konarskiego 20 p. 408). Jeśli Państwa dane są w naszym urzędzie przetwarzane są na podstawie Państwa zgody możecie ją w każdej chwili wycofać. Wystarczy zwrócić się do inspektora ochrony danych bądź właściwego wydziału.

2012-2022 Starostwo Powiatowe w Skarżysku-Kamiennej.