Miejscowość: Skarżysko-Kamienna
Klub MKS Gala powstał 12 lipca 2006r. Z tej okazji Klub organizuje turniej minisiatkówki, który odbędzie się w hali MCSiR przy ul. Sienkiewicza w Skarżysku-Kamiennej. Będą to rozgrywki w kategorii dwójek i trójek ze szkół podstawowych z terenu miasta i powiatu skarżyskiego oraz innych województw. Turniej ma na celu popularyzowanie piłki siatkowej wśród dziewcząt jako wychowawczej formy spędzania aktywnie wolnego czasu. Zapisy wyłącznie drogą mailową do 30 maja na adres galaskarzysko@interia.pl. O przyjęciu do turnieju decyduje kolejność zgłoszeń i organizator - ilość miejsc ograniczona. Zadanie współfinansowane przez Powiat Skarżyski w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Powiatu Skarżyskiego w 2026 roku w zakresie kultury fizycznej”. ...