KGW Skarzysko okladka Strona 1

Album fotograficzny „Regionalne Specjały Powiatu Skarżyskiego” wydany został na zlecenie Starostwa Powiatowego w Skarżysku-Kamiennej. W albumie zaprezentowane zostało 10. Kół Gospodyń Wiejskich oraz Zespołów Pieśni i Tańca oraz 30. potraw regionalnych z przepisami. Publikacja sfinansowana została ze środków promocyjnych budżetu powiatu skarżyskiego. Album przygotowany został przez Wydział Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki Starostwa Powiatowego i stanowi formę wizytówki dziedzictwa kulturowego naszego regionu, a zarazem zbioru potraw, z których wiele z dziada pradziada zakorzenionych jest w tradycjach Powiatu Skarżyskiego.

- W myśl dewizy „przez żołądek do serca” wierzę, że za sprawą zgromadzonych w albumie przepisów, pokochają Państwo Powiat Skarżyski, który podobnie jak zawarte w wydaniu ilustracje, jest zróżnicowany, barwny i bogaty kulturowo – napisał w słowie wstępu Starosta Skarżyski Jerzy Żmijewski.

Zapraszamy do obejrzenia multimedialnej wersji albumu dostepnej pod adresem http://idgreklama.pl/prezentacje/regionalne_specjaly/

 

Adres urzędu

ul. Konarskiego 20
26-110 Skarżysko-Kamienna

telefon: 41 3953000
fax: 41 2524001

starostwo@skarzysko.powiat.pl

Godziny pracy:
poniedziałek: 8:00 - 16:00
wtorek - piątek: 7:30 - 15:30