Zachęcamy organizacje pożytku publicznego do udziału w konsultacjach nad projektem „Programu Współpracy Powiatu Skarżyskiego z organizacjami pozarządowymi oraz z innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2019 rok”.
Od 31 października do 5 listopada br. stowarzyszenia mogą zgłaszać swoje opinie i uwagi dotyczące projektu Programu Współpracy, kierując je za pomocą poczty elektronicznej pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. W wiadomości oprócz zgłaszanych postulatów powinny znaleźć się takie informacje jak nazwa reprezentowanej organizacji oraz posiadany w niej status osoby przesyłającej ewentualne uwagi. Zgłoszenia anonimowe nie będą brane pod uwagę. Państwa opinie i uwagi z pewnością przyczynią się do stworzenia jak najlepszego jakościowo dokumentu, na którym w przyszłym roku opierać się będzie nasza współpraca.
Projekt "Programu Współpracy Powiatu Skarżyskiego z organizacjami pozarządowymi oraz z innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2019" do pobrania pdfProgram_współpracy_powiatu_skarżyskiego_z_ngo_2019.pdf310.08 KB.

Ponadto projekt dokumentu w formie papierowej dostępny jest do wglądu w Wydziale Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki Starostwa Powiatowego w Skarżysku-Kamiennej (ul. Konarskiego 20, pok. 301). Zainteresowani przedstawiciele organizacji pozarządowych mogą więc osobiście zapoznać się z zapisami Programu Współpracy i zgłosić swoje spostrzeżenia bezpośrednio u pracownika Wydziału.