I prezentujemy kolejny fragment naszej cyklicznej fotozagadki.

Przypominamy: Zasady konkursu są bardzo proste: - zgadnij, utrwal, wyślij, wygraj CZYLI...

fragm czerwiec zagadka

Z przedstawionego powyżej fragmentu zdjęcia należy odgadnąć, co to za obiekt lub miejsce, które znajduje się na terenie naszego powiatu.

Jeśli już zgadłeś, co przedstawia i gdzie się znajduje fragment prezentowanego zdjęcia się udaj się w to miejsce, zrób fotkę tego obiektu lub miejsca i wraz z odpowiedzią prześlij do nas na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. w formie załącznika w formacie JPG w wymiarach 1200x1600 pikseli i w pliku nie przekraczającym 2 MB.

W treści e-mail poza odpowiedzią podaj pełne dane kontaktowe: imię i nazwisko, adres zamieszkania oraz numer telefonu kontaktowego.

Fotografie prezentowane są co miesiąc od marca do października 2012.

Na odpowiedzi czerwcowej zagadki czekamy do 10 lipca 2012 r.

Na trzy osoby, które w tym okresie nadeślą najwięcej prawidłowych odpowiedzi czekają nagrody rzeczowe. Ponadto jury, spośród wszystkich nadesłanych do konkursu fotografii, wybierze i nagrodzi według własnego uznania trzy zdjęcia wykonane w najciekawszy sposób.

Przyłączcie się do zabawy.