Starostwo Powiatowe w Skarżysku -Kamiennej wraz ze Szkołą Podstawową im. 3 Pułku Piechoty Legionów Armii Krajowej w Sorbinie oraz Gminą Bliżyn, zapraszają do udziału w Wiosennym Marszobiegu Powiatowym, który odbędzie się w sobotę 25 maja 2024 r. Tym razem wyruszamy na ok. 10-kilometrową trasę prowadzącą leśną drogą od miejscowości Wojtyniów przez Zbrojów do Sorbina w Gminie Bliżyn. Zapisy uczestników od 18 maja.

Zapewniamy bezpłatny transport na miejsce startu. Wyjazd autokarów zaplanowany jest o godz. 9.00 sprzed Starostwa Powiatowego w Skarżysku – Kamiennej, o godz. 8.30 z parkingu przy OSP w Łącznej i o godz. 8.45 sprzed Urzędu Miasta i Gminy Suchedniów. Start marszobiegu odbędzie się z parkingu przed sklepem Lewiatan w Wojtyniowie. Meta znajdować się będzie na terenie Szkoły Podstawowej w Sorbinie. Na uczestników będzie czekał ciepły posiłek oraz rodzinne konkursy i zabawy z nagrodami. Podczas wyprawy warto mieć ze sobą telefon z aparatem, gdyż wszystkich uczestników zapraszamy do zabawy na najsympatyczniejsze selfie z trasy marszobiegu. Zapraszamy również wszystkie mamy do świętowania z nami z okazji Dnia Matki. Po zakończeniu wspólnej zabawy zostaną podstawione autokary, którymi będzie można wrócić do domu. Zachęcamy do zabrania ze sobą mat piknikowych. Zakończenie imprezy planowane jest na godz. 14.00. Zapraszamy!

Zapisy na Marszobieg odbywać się będą w dniach 18-23 maja 2024 r. Swój udział
w imprezie można zgłosić na trzy sposoby:

- osobiście w Starostwie Powiatowym - pok. 405 i 406,

- telefonicznie pod numerami tel. (41) 395-30-09, (41) 395-30-31,

- elektronicznie za pośrednictwem poniższego formularza

 

Autokary wyruszają:

godz. 9.00 – Skarżysko-Kamienna (Starostwo Powiatowe, ul. Konarskiego 20),

godz. 8.30 – Łączna (Parking przy OSP),

godz. 8.45 – Suchedniów (Urząd Miasta i Gminy Suchedniów).

Uczestnictwo w imprezie wiąże się z akceptacją klauzuli RODO, gdyż pozyskanie i przetwarzanie danych uczestników niezbędne jest w procesie ubezpieczenia.

pdfKlauzula-Informacyjna.pdf435.73 KB

Dzieci i młodzież do 16 roku życia mogą brać udział w wydarzeniu pod opieką osoby dorosłej. Osoby w wieku od 16 do 18 lat - wymagana pisemna zgoda rodzica lub opiekuna. Udział dla osób poruszające się na wózkach inwalidzkich jest możliwy przy asyście opiekuna.

Plakat promujący marszobieg.

2012-2022 Starostwo Powiatowe w Skarżysku-Kamiennej.