W Wielki Piątek przedstawiciele Zarządu Powiatu Skarżyskiego – starosta Artur Berus, wicestarosta Anna Leżańska i członek Adam Ciok oraz kierownik Zespołu ds. Polityki Społecznej i Senioralnej Edyta Ucińska złożyli świąteczną wizytę w Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej „Przystań”.

W trakcie odwiedzin tzw. skarżyskiego „Domu Dziecka” samorządowcy złożyli dzieciom oraz kadrze pedagogicznej życzenia świąteczne oraz przekazali upominki, które będą służyć mieszkańcom domu w zajęciach, a placówce w codziennej działalności.

Wizyta była także okazją do rozmowy z podopiecznymi „Przystani” i wymiany serdeczności. Jak podkreślają samorządowcy uśmiechy, które pojawiły się na twarzach dzieci pozostaną na długo w ich pamięci.

Świąteczna wizyta zarządu powiatu w domu dziecka - starosta wita się z dziećmiŚwiąteczna wizyta zarządu powiatu w domu dziecka Świąteczna wizyta zarządu powiatu w domu dziecka Świąteczna wizyta zarządu powiatu w domu dziecka - rozmowy przy stoleŚwiąteczna wizyta zarządu powiatu w domu dziecka - rozmowy przy stoleŚwiąteczna wizyta zarządu powiatu w domu dziecka - rozmowy przy stoleŚwiąteczna wizyta zarządu powiatu w domu dziecka - wspólna fotografia     

2012-2022 Starostwo Powiatowe w Skarżysku-Kamiennej.