Jeśli planujesz stać się właścicielem atrakcyjnej nieruchomości teraz masz ku temu okazję. Powiat skarżyski ma do sprzedania nieruchomość położoną w Skarżysku-Kamiennej przy ul. Rynek 11 na obszarze przeznaczonym pod tereny usług. Zarząd Powiatu Skarżyskiego ogłosił przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż prawa własności tej nieruchomości składającej się z dwóch działek zabudowanych drewnianym budynkiem byłej świetlicy szkolnej.

Nieruchomość ta składa się z dwóch działek gruntowych o powierzchni ogółem 0,1355 ha zabudowanych drewnianym budynkiem byłej świetlicy szkolnej o powierzchni zabudowy 430 m2. Działki położone są w pośredniej strefie miasta na terenie osiedla mieszkaniowego „Dolna Kamienna”, w bezpośrednim sąsiedztwie miejskiego placu targowego oraz szkoły średniej - I Liceum Ogólnokształcącego im. Juliusza Słowackiego. Nieruchomość położona jest pomiędzy ulicami Ogólną oraz Czerwonego Krzyża. Działki zlokalizowane są w ogrodzeniu posesji przy ul. 1-go Maja 81 stanowiącej teren I LO. Dojazd do działek odbywa się bezpośrednio z ul. Rynek, drogi jednokierunkowej o nawierzchni utwardzonej, asfaltowej. Nieruchomości posiadają dobrą możliwość połączenia z innymi dzielnicami miasta za pomocą komunikacji miejskiej. Działki wchodzące w skład nieruchomości sąsiadują ze sobą i tworzą kształt prostokąta o wymiarach 40m na 34m. Teren jest częściowo utwardzony kostką brukową (wewnętrzna droga dojazdowa). Działki są częściowo ogrodzone.

Budynek byłej świetlicy szkolnej o powierzchni zabudowy 430,0m2 usytuowany jest na całej powierzchni obu działek i posiada kształt litery „L”. Jest to budynek parterowy, częściowo podpiwniczony, z poddaszem nieużytkowym o konstrukcji drewnianej, wykonany metodą tradycyjną. Budynek aktualnie nie jest użytkowany. Jest on wyposażony w instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną oraz posiada doprowadzone przyłącze gazu ziemnego. Stopień zużycia technicznego budynku określono na 68%.

Na nieruchomościach znajduje się uzbrojenie techniczne. Nieruchomość położona jest na obszarze przeznaczonym pod tereny usług.

Przetarg ustny nieograniczony odbędzie się 20 maja 2022 r. w sali nr 102 Starostwa Powiatowego w Skarżysku-Kamiennej przy ul. Konarskiego 20, o godzinie: 10.00. Cena wywoławcza przy sprzedaży nieruchomości wynosi 237.000,00 zł.

Szczegóły dotyczące przetargu znajdują się w ogłoszeniu pod linkiem: http://powiat.skarzyski.lo.pl/index.php?bip_id=8889&cid=719

Poniżej prezentujemy zdjęcia nieruchomości.

nieruchomość do sprzedaniabudynek i działka do sprzedaży

Adres urzędu

ul. Konarskiego 20
26-110 Skarżysko-Kamienna

telefon: 41 3953000
fax: 41 2524001

starostwo@skarzysko.powiat.pl

Godziny pracy:
poniedziałek: 8:00 - 16:00
wtorek - piątek: 7:30 - 15:30