Serdecznie zapraszamy na promocję drugiego tomu „Skarżyskiego słownika biograficznego", który ukazał się dzięki współpracy Fundacji Wczoraj dla Jutra, Starostwa Powiatu Skarżyskiego i Skarżyskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Historycznego. Promocja publikacji odbędzie się 26 marca o godz. 16.00 w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej.

- Cieszę się, że udało nam się wesprzeć finansowo to przedsięwzięcie, które jest kontynuacją działań rozpoczętych 13 lat temu, kiedy współfinansowaliśmy wydanie I tomu. Zarząd Powiatu Skarżyskiego z wielką przychylnością odniósł się do druku II tomu. Jest to taki rodzinny bestseller dokumentujący biografię najwybitniejszych osobowości naszego powiatu – stwierdziła Katarzyna Bilska, członek Zarządu Powiatu Skarżyskiego.

promocja publikacji Skarzyski slownik biograficzny cover