Komunikat graficzny z napisem ważne dla mieszkańców powiatu skarżyskiegoW trosce o dobro mieszkańców, Starostwo Powiatowe w Skarżysku-Kamiennej od 5 października 2020 r. (w każdy poniedziałek) wydłuża godziny pracy Wydziału Komunikacji i Transportu oraz Biura Obsługi Interesanta. W związku z tym obie komórki będą pracować w poniedziałki w godzinach od 8.00 do 17.00. Mieszkańcy w tych godzinach będą mogli załatwić sprawy związane z rejestracją pojazdów oraz uprawnieniami do kierowania i transportu, a także złożyć korespondencję na dziennik podawczy, odebrać korespondencję awizowaną oraz uzyskać informację w zakresie pracy poszczególnych wydziałów starostwa. W pozostałe dni tygodnia praca urzędu odbywać się będzie bez zmian, czyli w godzinach 7.30-15.30.

Wciąż należy jednak pamiętać, że w związku z sytuacją epidemiczną w sprawach, które nie wymagają osobistego stawienia się, należy kontaktować się z urzędem telefonicznie, mailowo poprzez Elektroniczną Skrzynkę Podawczą ePUAP lub przez pocztę tradycyjną.

Przypominamy: aby załatwić sprawę w Wydziale Komunikacji i Transportu należy wcześniej umówić wizytę tj. dzień i godzinę w celu ograniczenia do minimum kontaktów pomiędzy klientami. Zaplanowania wizyty można dokonać telefonicznie, dzwoniąc pod numery telefonów 41 39 53 024 lub 41 39 53 025 lub poprzez Internetową rejestrację do kolejki. W celu dokonania takiej rezerwacji należy skorzystać z Biuletynu Informacji Publicznej Powiatu Skarżyskiego, dalej BIP, (zakładka o nazwie Internetowa rejestracja do kolejki w Wydziale Komunikacji i Transportu) lub strony Powiatu Skarżyskiego (Zakładka o nazwie Umów wizytę – rejestracja pojazdów). W kontaktach we wszystkich sprawach z zakresu działania Wydziału Komunikacji i Transportu korzystać można z formy mailowej pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2012-2022 Starostwo Powiatowe w Skarżysku-Kamiennej.