W sobotę 9 czerwca 2018 r. w auli Zespołu Szkół Transportowo – Mechatronicznych w Skarżysku – Kamiennej odbędzie się impreza charytatywna impreza „Podziel się sercem” zorganizowana przez 13 Świętokrzyski Korpus Polskich Drużyn Strzeleckich, Zespół Szkół Transportowo – Mechatronicznych i Zespół Placówek „Przystań”. Patronat honorowy nad akcją objął Starosta Powiatu Skarżyskiego Jerzy Żmijewski.

Jak informują organizatorzy akcji, "Podziel się sercem" jest świetną okazją by sprawić dzieciom radość i spełnić ich marzenia.

- Cały dochód tradycyjnie zostanie przeznaczony na letni wypoczynek podopiecznych Zespołu Placówek „Przystań w Skarżysku-Kamiennej. Chętni do wsparcia tego szczytnego celu mogą wziąć udział w przygotowanych aukcjach – licytacjach. Można również przekazać przedmioty na licytacje, wpłacić mniejsze lub większe kwoty na konto Nr Konta 48 1020 2629 0000 9902 0309 9454 PKO BP z dopiskiem „Pomoc dla Przystani” lub przyjść osobiście. Żeby wesprzeć szczytny cel, nie trzeba mieć wielkich pieniędzy. W auli czynny będzie sklepik, w którym znajdą się prace dzieci, drobiazgi, biżuteria i mnóstwo innych rzeczy, podarowanych przez dobrych ludzi. Każdy będzie mógł pooglądać i kupić, co mu się spodoba. Nawet za symboliczną złotówkę. „Podziel się sercem" jest wspaniałą okazją do spotkania i zabawy w miłym gronie znajomych i przyjaciół „Przystani”. Biletem wstępu na naszą imprezę jest uśmiech i otwarte serce na potrzeby dzieci z „Przystani” Liczymy na obecność obecnych jak i nowych przyjaciół - zachęcają do udziału w imprezie jej Organizatorzy.

Akcja charytatywna "Podziel się sercem" organizowana jest już po raz piętnasty.

zaproszenia na aukcje Podziel się sercem Starostwo Powiatowe

Adres urzędu

ul. Konarskiego 20
26-110 Skarżysko-Kamienna

telefon: 41 3953000
fax: 41 2524001

starostwo@skarzysko.powiat.pl

Godziny pracy:
poniedziałek: 8:00 - 16:00
wtorek - piątek: 7:30 - 15:30