Logotypy z karty wizualizacji

  • Wiadukt wizualizacja
  • Wiadukt wizualizacja
  • Wiadukt wizualizacja

Projekt nr RPSW.03.04.00-26-0018/17 Rozbudowa układu komunikacyjnego wraz z budową wiaduktu nad torami kolejowymi w Skarżysku-Kamiennej w ramach zadania : „Budowa zintegrowanego systemu komunikacyjnego obejmującego wykonanie przebudowy istniejącego układu komunikacyjnego wraz z budową obiektu w celu przekroczenia linii kolejowej nr 8 Warszawa – Kraków i skomunikowania Osiedla Dolna Kamienna z Osiedlem Przydworcowym w Skarżysku – Kamiennej”

Starostwo Powiatowe w Skarżysku-Kamiennej uprzejmie informuje, że w związku z rozpoczęciem kolejnego etapu budowy i modernizacji Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego wraz z budową wiaduktu nad torami kolejowymi w Skarżysku-Kamiennej, od dnia 19 lutego br. nastąpi zmiana organizacji ruchu w tamtym obszarze.

Zamknięty dla ruchu zostanie przejazd ul. Niepodległości przez obszar skrzyżowania z ul. Piłsudskiego, otwarty  natomiast zostanie przejazd ul. Tysiąclecia przez  skrzyżowanie z ul. Piłsudskiego na wprost, a także w kierunku budynków PGE. Zamknięty pozostanie, jak do tej pory, wjazd na odcinek ul. Piłsudskiego od ul. Tysiąclecia do ul. Niepodległości.

- Taka organizacja ruchu funkcjonować będzie do czasu zakończenia całej inwestycji, czyli do końca tego roku – informuje starosta Artur Berus

Za utrudnienia w ruchu uprzejmie przepraszamy.

ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU od 19.02.2022 KOMUNIKAT

2012-2022 Starostwo Powiatowe w Skarżysku-Kamiennej.