PILNE DLA MIESZKAŃCÓW POWIATU copyW związku z komunikatem Ministerstwa Sprawiedliwości, dotyczącym przeciwdziałaniu zagrożeniu związanym z COVID-19 uprzejmie informuję, że od dnia 25 marca 2020 roku do odwołania, udzielanie porad prawnych możliwe będzie przez telefon i za pomocą środków porozumiewania się na odległość.

W przypadku decyzji o skorzystaniu z porady prawnej w powyższy sposób, należy skontaktować się ze Starostwem Powiatowym w Skarżysku-Kamiennej, pod numerem tel. 41 39 53 042.

Warunkiem wyznaczenia terminu porady prawnej jest wypełnienie oświadczenia o braku możliwości poniesienia kosztów odpłatnej pomocy prawnej oraz wskazanie formy komunikacji na odległość (docxwniosek-zgloszenie-porady-na-odleglosc-2.docx22.7 KBpdfwniosek-zgloszenie-porady-na-odleglosc.pdf183.5 KB). Podpisane pismo, należy przesłać do urzędu pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub dostarczyć inną dostępną dla Państwa formą, a następnie oczekiwać na wyznaczenie terminu porady, o którym zostaniecie Państwo powiadomieni.

Szanowni Państwo, powyższe działania mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa wykonawców i osób korzystających z pomocy prawnej, o którym zostaniecie Państwo powiadomieni.

               

2012-2022 Starostwo Powiatowe w Skarżysku-Kamiennej.