W związku z komunikatem Ministerstwa Sprawiedliwości, dotyczącym przeciwdziałaniu zagrożeniu związanym z COVID-19 Starostwo Powiatowe w Skarżysku-Kamiennej uprzejmie informuje, że od dnia 16 marca 2020 roku do dnia 25 marca 2020 roku, udzielanie porad prawnych możliwe będzie jedynie za pomocą środków porozumiewania się na odległość.

W przypadku decyzji o skorzystaniu z porady prawnej w powyższy sposób, należy skontaktować się ze Starostwem Powiatowym w Skarżysku-Kamiennej, pod numerem tel. 41 39-53-042.

Warunkiem wyznaczenia terminu porady prawnej jest wypełnienie oświadczenia o braku możliwości poniesienia kosztów odpłatnej pomocy prawnej oraz wskazanie formy komunikacji na odległość (docxwniosek-zgloszenie-porady-na-odleglosc-2.docx22.7 KB pdfwniosek-zgloszenie-porady-na-odleglosc.pdf183.5 KB). Skan lub zdjęcie podpisanego pisma, należy przesłać do urzędu pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a następnie oczekiwać na wyznaczenie terminu porady, o którym zostaniecie Państwo powiadomieni.

Szanowni Państwo, powyższe działania mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa wykonawców i osób korzystających z pomocy prawnej.

2012-2022 Starostwo Powiatowe w Skarżysku-Kamiennej.